HAKKIMIZDA


Faaliyetlerimize başladığımız 1988 yılından günümüze kadar pek çok prestijli projeyi başarıyla hayata geçirdik. Altınsu olarak, yüksek kalitede anahtar teslim işlerin yanı sıra konut, iş merkezi, kamu taahhüt projeleri, ofis ve avm projeleri üretimi gerçekleştirerek kusursuz hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz.

Geleceğe yatırım yaparak yaşam için en ideal koşulları oluşturmayı hedefleyerek her eserde içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmayı amaçlamaktayız. Günümüze kadar dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip çalışması, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar, girişimcilik ve en önemlisi müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmayı  ilke edindik. Proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçlerde müşterilerimize,  iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza karşı şeffaflık ilkesini benimseyerek ilk günkü heyecanımızla inşa ediyoruz.

MiSYON - ViZYON - DEĞERLER


MİSYON: Yatırımlarımız her zaman geleceğe olmaktadır, amacımız ideal koşullarda, güvenli ve çevreye duyarlı bir şekilde projeleri gerçekleştirmek. Geçmişe saygılı ve geleceğe uygun yapılar inşaa etmek, ürettiğimiz her eserde içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmak.

VİZYON: Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim idealimize yönelişimize destek olmaktadır. Daima geçmişten aldığımız güçle geleceğe emin adımlarla yürümektir.

DEĞERLERİMİZ:  Kalıcı iş ilişkilerinin ancak karşılıklı güven ve sorumluluk temelleri üzerinde yükselebileceğini çok iyi bilmekteyiz. Kalite anlayışında beklentileri tam olarak anlıyor, çalışmalarımızın her safhasında uluslararası kalite standartlarını uyguluyoruz. Asıl olanın medeniyete, insan yaşamına ve topluma  değer katmak olduğunu bilerek projeleri gerçekçi hedeflenen bütçeye bağlı kalarak, planlanan zaman içinde, kaliteden ödün vermeden teslim etmektir.